Hledáte inspirace pro novou kliku k vašim dveřím?

Když jsme renovovali byt, moc jsem se těšila, jak bude po všech těch úpravách a dřině vypadat. Na mě zbylo vybrat malé detaily a doladit byt tak, aby byl útulný a líbil se nám. Zkrátka udělat domov. Na pomoc jsem si vzala kamarádku, a dobře jsem udělala, ve dvou se mi rozhodovalo mnohem lépe a měla jsem druhý názor při ruce.

Objevily jsme je náhodou

Když jsme brouzdaly po internetu a snažily se sehnat nějaké hezké dveřní kování, protože to je jeden z detailů, které jsou nezbytné pro funkčnost a navíc mohou krásně zdobit byt. Objevily jsme firmu nabízející kliky ke dveřím. Našli jsme ji na stránkách kovani-design.cz. Tato firma nabízí opravdu krásné kliky, my jimi byly uchváceny.

Přečtěte si:  Zdravá strava

Zaujaly mne elegantní kliky z řad Cartier a Lucea s kamínky od Swarovského na hmatníku. Právě při volbě materiálu jsem si nebyla jistá.

Rozhodnout se není lehké

Úprava Satin Chrome se mi zdála velmi vkusná a přirozeně jemná. Matný Nikl zase modernější. Nakonec jsem vybrala s pomocí kamarádky Matný Nikl. Dveřní kliky od Dorra mi od té doby každá návštěva chválí. Vím jistě, že jsem vybrala dobře a byla to opravdová radost – doprava až do domu zadarmo a dveřní kliky vypadají opravdu krásně. Navíc jsme dostali slušnou záruku a vše proběhlo velmi spolehlivě.

Přečtěte si:  Kde získat peněžní prostředky a úvěry do 24 hodin
dveře, kování
Vybíráme dveřní kování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *